Engin Arıcılık

Arıcılık sektörüne mal ve hizmet üreten bir işletmedir. Arı ürünleri ve arıcılık malzemelerinin ticareti, arıcılık sektörüne aktarılan destekleme ve hibe programlarının projelendirilmesi ana faaliyet konumuzdur.

Firmamız

2012 senesinde Sivas'ta Engin Proje Danışmanlık adı altında kuruldu, özellikle TKDK projeleri ile adını duyurdu. 2013 senesinde Arıcılık Sektörüne arı ürünleri üretimi ile giriş yaptı. Aynı sene arıcılık malzemeleri ticareti de yapmaya başladı.

Misyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, asıl ihtiyaç duyacakları ürün ve hizmete, geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle tedarik edebilmek. Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, doğru müşterilerin memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Başta bölgesinde zaman içerisinde Türkiye genelinde, güvenilir, aynı kalitede ürün ve hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli yatırım olarak kabul eden, arıcılık sektöründe sürekli olarak fark ve değer yaratan, Türkiye deki arıcılık sektörün gelişmesine fayda ve katkı sağlamaktır.


Sosyal Medya'da Biz