Kurumsal

Engin Arıcılık

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Arıcılık sektöründe toptan ve parkende arı ürünleri ve arıcılık malzemeleri satışı yapan bir işletmeyiz. Sektörümüzde 10 yıldır faaliyet göstermekte olup. Bu faaliyetlerimizi ülkemizin farklı noktalarında ki şubelerimizde ve e-ticaret hesaplarımız üzerinden gerçekleştirmekteyiz.

Ülkemiz genelinde sektörümüze ürün üreten bir çok firma ile yapmış olduğumuz bayilik ve distribütörlük anlaşmalarımız sayesinde geniş ürün yelpazesi içerisinde en ekonomik şekilde ürün tedarik zincirimizi oluşturmaktayız.

Arı İçin Sağlık, Sağlık İçin Arı sloganımızla çıktımız bu yolda en kaliteli ürünleri en uygun fiyata tüketicilerimize ulaştırmak ve arıcılığın ülkemizde ki farkındalığını arttırmak başlıca hedefimizdir.

Vizyon & Misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, asıl ihtiyaç duyacakları ürün ve hizmete, geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle tedarik edebilmek. Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, doğru müşterilerin memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası arenada güvenilir, kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli yatırım olarak kabul eden, arıcılık sektöründe sürekli olarak fark ve değer yaratan, dünyada ki arıcılık sektörün gelişmesine fayda ve katkı sağlayan bir işletme olmaktır.

Kurumsal

Bilgilerimiz

Şirket Bilgilerimiz

Şirket Unvanı: ENGİN ARICILIK
Vergi Dairesi: Kale Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 1234567890
MERSİS No: 012345678900001
Sorumlu Kişi: Anıl ENGİN

Adres Bilgilerimiz

Uzuntepe Mah. Sultanşehir Bulvarı No: 176 A Merkez SİVAS
Tel Cep: 0533 040 8381
Tel & Faks : 0346 226 0224
E-posta: info@enginaricilik.com

İletişim İçin

Talebinizle ilgi size yardımcı olabilmemiz adına buradan Engin Arıcılık'a ulaşabilirsiniz.

İletişim
Engin Arıcılık

Markalarımız

Şirketimiz Bünyesinde Faaliyet Gösteren Markalarımız